Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

Vikend në Ulqin dhe Budva
Shperndaje në Google Facebook

Vikend  në Ulqin, Budvë, Kotor, Tivat dhe Shën Stefan 65 €

Vizitë 3 ditë 2 netë

Dita 1

 • Nisja nga Prishtina bëhet në ora 06:00 ,
 • Nisja nga Suhareka behet në ora 06:40
 • Nisja nga Prizreni behet ne ora 7:30
 • Relacioni Prishtinë-Ulqin, pushim gjatë rrugës në autostradë.
 • Arritja në Ulqin në orën 13:30 dhe vizite qytetit te Ulqinit dhe Kalase .
 • Akomidimi në Hotel Mediteran ****
 • Kohë e lirë për vizitë qytetit të Ulqinit
 • Darka në Hotel  dhe fjetje

Dita 2

 • Mëngjesi në Hotelnga ora 07:30 deri 08:30,
 • Nisja për vizitë qytetit të Shën Stefanit në ora 09:00
 • Vizitë në Budva, Tivatit dhe Kotorr.
 • Mundesi lundrimi me Exploring Boat ( Anije Exploruese nen ujore )
 • Kthimi në Ulqin.  
 • Mbrëmje e lire në Ulqin
 • Darka në Hotel
 • Kohë e lirë

Dita 3

 • Mëngjesi në Hotel nga ora 07:30 deri 08:30,
 • Pas mëngjesit nisja për në Shkodër në ora 11:00
 • Vizitë qytetit të Shkodrës
 • Nisja për kthim në Prishtinë në ora 16:00.
 • Arritja rreth ores 21:00.

Arazhmani përfshinë:

 1. Udhetimin me autobus
 2. Akomodimi në Hotel Mediteran**** (4 yje)
 3. Darka , mengjesi

Akomodimi në Hotel Mediteran ****

Hotel Mediteran ndodhet ne qytetin piktoresk te Ulqinit, vetem 100 metra larg plazhit dhe qendres se qytetit.

Edhe pse ne afersi te qytetit, Hotel Mediteran eshte i mbrojtur nga zhurma dhe rremuja, duke perfaqesuar keshtu nje rezerve te vertete natyrore ideale per pushime familjare dhe perjetim te kenaqesise bregdetare.

Shiko më shumë rreth hotelit 

Rezervo online

Udhëtim me Setra HD

Oferta dhe info

Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

Shiko të gjitha aktivitetet

Saba Group

Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.