Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

Hotele në Mal të Zi
Shperndaje në Google Facebook

Hotele ne Budva ,Petrovac,Becic,Kotor

𝗛𝗢𝗧𝗘𝗟 𝗔𝗩𝗔𝗟𝗔 𝗥𝗘𝗦𝗢𝗥𝗧 & 𝗩𝗜𝗟𝗟𝗔 -Budva

Ofertat dhe Çmimet

Oferta Vlen nga data 01.10.2021 deri me 31.11.2021 

 • 39 Euro/Person nata ne dhome Superiore
 • 47 Euro/Person nata ne Junior Suite
 • 55 Euro/Person nata ne Apartament
 • 120 Euro/Person nata ne Suite Presidenciale

Oferta Vlen nga data 01.12.2021 deri me 28.12.2021 

 • 49 Euro/Person nata ne dhome Superiore.
 • 59 Euro/Person nata ne Junior Suite.
 • 69 Euro/Person nata ne Apartament.
 • 129 Euro/Person nata ne Suite Presidenciale.

Dy femij deri ne 11.99 vjet gratis 

Pages shtes 1.50€ taksat e qytetit

 • Në çmim përfshihet:*                                                                                                    -Akomodim në Hotelin Avala Resort & Villas*                                                        Mëngjes në restaurantin Avala*                                                                            Përdorimi falas i saunës, pishinës së brendshme, palestër, xhakuzi dhe banjë turke*                                                                                                                         Përdorimi falas i parkingut të hotelit.*                                                                    20% zbritje në trajtimet SPA*                                                                                        20% zbritje për Alacarte Meny ne Avala Restaurant*                                      Free Wi-Fi në të gjitha zonat e hotelit

Iberostar Bellevue - All Inclusive

Ofertat dhe Çmimet

Çmimi per 1 natë 75€ për person 
Çmimi per 2 netë 150€ për person 
Çmimi per 3 netë 225€  për person 
Çmimi per 4 netë 300€  për person
Çmimi per 5 netë 375€  për person  

Oferta Vlen nga data 10.09.2021 deri me 19.09.2021 akomodimi ne double room

Në çmim përfshihet:

 • Akomodim në dhomë dyshe
 • Sherbimi All-inclusive
 • Pishina
 • SPA
 • Parking

Një fëmije FREE deri në moshen 14 vjec, pra 2 + 1chd (2-14)
 

Kujdes:
Në Hotelet e Malit të Zi aplikohet Taksë lokale Qëndrimi.
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel.
Taksat janë:
• Hotel 3* dhe 4*:
- €1.50 për person të rritur në 
netë
- €1.00 për fëmijë 12 - 17.9 vjeç në netë
- €0.50 për fëmijë 0 - 11.9 vjeç në netë

𝐌𝐞𝐝𝐢𝐭𝐞𝐫𝐚𝐧 𝐇𝐨𝐭𝐞𝐥 𝟓* - 𝐁𝐞𝐜𝐢𝐜 𝐁𝐮𝐝𝐯𝐚

Ofertat dhe Çmimet

Oferta vlen per akomodim gjat muajit shtator 

Çmimi per 2 netë 99€ për person 
Çmimi per 3 netë 150€  për person 
Çmimi per 4 netë 200€  për person
Çmimi per 5 netë 250€  për person  

Femija i parë deri ne 10.99 vjet gratis 

Femija i dyte paguan si i rritur 

Pages shtes 1.50€ taksat e qytetit

Në çmim përfshihet:.

-Akomodimi në dhomë dyshe standarde me një krevat shtesë                     -Mëngjesi dhe Darka në restorantin kryesor të hotelit                                   -Përdorimi i qendrës Wellness & Spa me pishinë të mbyllur, vaska dhe sauna                                                                                                                                       -Check in hershëm / check out vonë - Wi-fi -Parkim

Pages shtes 1.50€ Natë/personi taksat e qytetit

Splendid Conference & Spa Resort -Budva

Ofertat dhe Çmimet

 • Duke filluar nga 80 € nata për person.
  Periudha e akomodimit :nga 06.09.2021. deri më 30.09.2021.
  Bonus - akomodim falas për dy fëmijë deri në 12 vjeç (në dhomë me dy të rritur)

  Oferta përfshinë:
  - Akomodimi në një dhomë superiore (BB) Fjetje dhe Mengjes
  - Qasje në plazh privat (cadra, shezlong dhe peshqir të përfshirë)
  - Qasje në objektet WELLNESS në Spa & Wellness Center
  (pishinë e brendshme, sauna finlandeze dhe e butë, sallë pritjeje dhe palestër)
  - Pranimi në "Kështjellën e Fëmijëve"
  - Wi-Fi falas
  - Parking privat

-Darka ekstra pages 25€ per person nata 

HOTEL MONTENEGRO BEACH RESORT 4* -BUDVA

Ofertat dhe Çmimet

 •  Çmimi Duke filluar nga 55 € për person

  Periudha e akomodimit : nga 27.08.2021. deri më 30.09.2021.
  Bonus - akomodim kompliment për një fëmijë deri në 12 vjeç. (në dhomë me dy të rritur).

  Të përfshira në çmim:
  - Akomodimi në një dhomë standarde (BB) Fjete dhe mengjes
  - Qasje në plazh privat (cadra, shezlong dhe peshqir të përfshirë)
  - Qasja në qendrën Wellness (pishinë e brendshme, sauna)
  - Pranimi në Klubin e Animacionit
  - Wi-Fi falas
  - Parking privat

𝐀𝐦𝐢 𝐇𝐨𝐭𝐞𝐥 - 𝐁𝐮𝐝𝐯𝐚 𝐏𝐞𝐭𝐫𝐨𝐯𝐚𝐜 𝟓

Ofertat dhe Çmimet

Femija i parë deri ne 11.99 vjet gratis

Femija i dyte paguan 50%

Pages shtes 1.50€ taksat e qytetit

Në çmim përfshihet:                                                                                                          *Akomodimi në dhomë Deluxe,                                                                                *HB (mëngjes dhe darkë)                                                                                                * Qendra Wellness falas, si dhe 15% zbritje në trajtimet SPA      *Parkimi - Falas                                                                                                                  * Qendra e lojërave Kids & Co është e hapur për fëmijët tuaj, për të bërë kujtimet më të ëmbla të pushimeve                                                            * Wi Fi - Falas

Blue Kotor Bay Hotel-Kotor

Ofertat dhe Çmimet

Oferta përfshinë:

* Hyrja në zonën Wellnes Center me pishinë, sauna, dhomë me avull, palestër
* Wi-Fi *
Parkim i siguruar falas *
kozmetikë luksoze,Rrobabanjo dhe pantofla
* Shërbimi i kthimit natën - përgatitja e dhomës për një gjumë të mirë gjatë natës
* Pije e mirëpritur VIP në barin tonë, dhe pajisje për pastrimin e duarve gjatë check in * Mengjesi i perfshire

* Pages Shtes - DARKA 25€ per person /per natë
* Pages Shtes - Taxat e vendit 1.50€ per person /per natë oferta nuk perfshine Transport

Rezervoni online

Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

Shiko të gjitha aktivitetet

Saba Group

Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.