Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

Hotele në Durrës
Shperndaje në Google Facebook

Hotele ne Durres

ALER LUXURY RESORT

Ofertat dhe Çmimet

 Oferta vlen nga 15/07/ - deri me 31/08

 • 60 euro/nata per person ( All Inclusive)

  Oferta vlen nga 01.09.2022-04.09.2022
    40 euro /nata per person ( All Inclusive)

 Oferta vlen nga 01/09/ - deri me 15/09

 • 45 euro/nata per person ( All Inclusive)

Paketat All Inklusive perfshijne: 
Mengjesin  Dreken Darken
Pije Pa limit (10:00-22:00)
Akses ne Pishinen e jashtme
Akses ne Plazhin Privat
Wifi
Parking

Politikat e femijeve:
Femija i pare nga 0-5.99 vjec falas
Femija i dyte nga 6-11.9 vjec 50% 👫

 

ARIA KARPEN RESORT& SPA 4 * - Qerret

Ofertat dhe Çmimet

 Oferta vlen nga 15/07/ - deri me 31/08

 • 70 euro/nata per person ( All Inclusive)

  Oferta vlen nga 01/09/ - deri me 15/09

 • 45 euro/nata per person ( All Inclusive)

Paketat All Inklusive perfshijne: 
Mengjesin  Dreken Darken
Pije Pa limit (10:00-22:00)
Pishina dimerore (10:00-21:00)

Akses ne Pishinen e jashtme
Akses ne Plazhin Privat
Wifi
Parking


Politikat e femijeve:
Femija i pare nga 0-5.99 vjec falas
Femija i dyte nga 6-11.9 vjec 50% 👫

 

 

Hotel Max Royal G

Ofertat dhe Çmimet

 • Oferta e vlefshme nga 16/09 deri më 30/09/22

  • 55 euro/nata per person ( All Inclusive)
  • 40 euro/nata per person ( Vetem me mengjes)

   Oferta e vlefshme nga 01/10 deri më 30/10/22
  • 42Euro/person (akomodim ne dhome dyshe ose treshe) HB
   30euro/nata per person (Akomodim ne double or triple room) BB

Paketat All Inklusive perfshijne: 
Mengjesin ( Koncepti BB ) 
Dreken
Darken
Pije Pa limit (10:00-22:00)
SPA - (Pishina dimerore (10:00-21:00)
Sauna & Jacuzzi
Dhoma e kripes & Dhoma e avullit
Peshqiret e SPA-se) 
Akses ne Pishinen e jashtme
Akses ne Plazhin Privat & Peshqiret e plazhit
Wifi & Parking

Politikat e femijeve:
Femija i pare nga 0-4 vjec falas
Femija i dyte nga 0-4 vjec 50% 👫
Fëmijët nga 5-10 vjec 50% 👫
Fëmijët 11 vjec e lart paguajne si te rritur

 

Hotel Edart -Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

Ofertat dhe Çmimet

 • Oferta All-Incluzive duke nisur nga
  40€/personi ne "VILLA EDART"
  45€/personi ne "EDART HOTEL"

Oferta  tek ne duke përfshirë:
Akomodimi ne dhome double/triple standart 
Mengjesi bufe
Dreka bufe
Darka bufe
Pije alkolike dhe jo alkolike
Akullore/embelsire gjate vakteve
Cadra ne plazhin privat
Wifi /
Parking

Politika per Femijet:
0-4 vjec falas
5 deri ne 10 vjec paguajne gjysem cmimi
Dhoma single paguan 80% te shumes se dhomes dopio

 

Prestige Resort

Hotel Flower Garden

Ofertat dhe Çmimet

   Oferta vlen nga 01/10 deri me 31/10/2022 

         70 euro/personi/nata FLOWER GARDEN
       

 •  Femijet 0-4.9 FALAS ( dhome standarde )

  All Inclusive perfshin:
  - Akomodimin
  - Mengjesin / Dreken / Snack / Darke
  - Pijet pa limit ne pool bar 10:00 - 22:00
  - Pijet pa limit ne beach bar 10:00 - 18:00
  - SPA Center
  - Shezlong ne pjesen pishines dhe ne plazhin privat
  - Muzike cdo dite ne te dy ambjentet e
  restoranteve 


Flower Hotel

Ofertat dhe Çmimet

 •    Oferta vlen nga 01/10 deri me 31/10/2022  

  65  euro/personi/nata ne Flower Garden - dhome double

     Femijet 0-4.9 FALAS ( dhome standarde )

All Inclusive perfshin:
- Akomodimin
- Mengjesin / Dreken / Snack / Darke
- Pijet pa limit ne pool bar 10:00 - 22:00
- Pijet pa limit ne beach bar 10:00 - 18:00
- SPA Center
- Shezlong ne pjesen pishines dhe ne plazhin privat
- Muzike cdo dite ne te dy ambjentet e
restoranteve 

Hotel Leonardo- Shkembi Kavajes

Ofertat dhe Çmimet


Oferta valide nga 01.07.2022 deri më 01.09.2022  

 • Mëngjes & Darke /   45 euro/nata per person
 • Mëngjes Drek & Darke /   55euro/nata per person
 • Paketa All Inclusive    /   60 euro/nata per person

Çmimet përfshijnë :
Akomodimin ne hotel, 
Pishina,
Çadër Plazhi, 
Parking ,
Wifi.

Politka e fëmijëve :
0-5 vjet Falas
6-11 vjet 50% zbritje

Hotel Royal G  -  Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

Ofertat dhe Çmimet

OFERTA  vlen per muaj shtator -tetor 
- 55 euro per person all inclusive /Dhoma double
- 45 euro per person HB /Dhoma double HB (Mengjes & Darke )

Qmimi përfshinë :
 Akomodimi
 Mëngjesi
 Darka
 Pishinë
- Qendra spa (pishine e brendshme ,jaccuzzi ,dhome avulli dhome  kripe ,palester )
 Pishina e jashtme ,
 Plazhi privat
 Wifi
 Parking

 Baby Coat -  perdorim falas.

 Politikat e femijeve :
  0-4 vjec free
  0-4 vjec femija i dyte paguan 50 %
  5-11 vjec paguan 50 %
  12 vjec konsiderohet i rritur.

 

Hotel Henry Resort - Golem

Ofertat dhe Çmimet

01/05/22 - 31/05/2022
Double / Twin room

 • Çmimi per 2 netë 76€ për person 
 • Çmimi per 3 netë 114€  për person 
 • Çmimi per 4 netë 152€  për person
 • Çmimi per 5 netë 190€  për person 
 • Çmimi per 6 netë 228€  për person 

Qmimi përfshinë :
Akomodimi në hotel
Mëngjesi
Darka
Spa : Pishina e brendshme
Pishina e jashtme
Plazhi qader dhe shezlong
Wifi

Pages Shtes : Dreka +13€ x Ditë/ për përson
Politikat e Fëmijëve :

 

Premium Beach Hotel - Golem

Ofertat dhe Çmimet

Oferta vlen deri me// 

CMIMET PER PERSON:

 • Euro Nata per person HB

Të përfshira në çmim:

Akomodimi Mëngjesi ,Darka e përfshirë                                                      Aksesi në SPA (sauna,biosauna,pishina e brendeshme,dushi emocional,dushi skocez, banjo turke, palestra)                                      Muzikë live në mbrëmje                                                                                      Këndi lojërave për fëmijet Parking, Wifi                                                          HB- Bed & breakfast (Fjetje-Mengjes-Dark)

Check in në ora 14:00h Check out në ora 11:00h

Transporti extra pages:20€ bileta kthyese Prishtine - Durres - Prishtine

 

Rezervoni online

Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

Shiko të gjitha aktivitetet

Saba Group

Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.