Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

Vikend ne Vlorë 1 nat
Shperndaje në Google Facebook

Vikend ne Vlorë 2 ditë 1 natë

Oferta dhe çmimet

📅 Dita 1- 07.03.20
⭐Viziti Qytetit te Beratit deri ne ora 15:00
⭐Akomodimi ne Aler Grand Hotel****Vlorë
⭐Darka nga ora19:00 kohe e lire në qytet

📅Dita 2- 08.03.20
Mengjesi ne Hotel nga 07:30-09:00
Udhetim me anije qmimi 11 Euro Duke perfshir Shetitjet dhe dreka ne ket pages
 Karaburun
 Vizitë ishullit Sazanit
 Vizitë në Shen Vasil - Shen Jane - shpella e Haxhi Ali's
Nisja për Kosovë rreth orës 16:00
Arritja ne Kosovë rreth orës 22:00

!! Oferta Perfshinë:
Mengjes dhe Dark ne Hotel Vlorë
Udhetimi me Autobus
Pagesa Shtes:
Udhetim me anije

Nisja me datë 07.03.2020 behet nga keto qytete:

🚍 Nisja nga Prishtina 07:00
🚍 Nisja nga Suhareka 07:50
🚍 Nisja nga Prizreni 08:15
🚍 Nisja nga Komorani 07:30
🚍 Nisja nga Podujeva 05:30
🚍 Nisja nga Ferizaji 05:45
🚍 Nisja nga Gjilani 05:00
🚍 Nisja nga Fushe Kosova 07:05
🚍 Nisja nga Peja 06:30
🚍 Nisja nga Gjakovë 07:30
🚍 Nisja nga Mitrovica 05:30
🚍 Nisja nga Vushtrri 06:00

 

Rezervoni online

Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

Shiko të gjitha aktivitetet

Saba Group

Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.