Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

Oferta ne - DUBAI
Shperndaje në Google Facebook

 

DUBAI  &   ABU DHABI Tour

Tour     HOTEL PARK REGIS 5* 

https://www.guestreservations.com/park-regis-kris-kin-hotel-dubai/booking?gclid=Cj0KCQjw48OaBhDWARIsAMd966BuO7MRbKWM17YZe4vjmeMKJc32LUpYNsezjLA5Zd1Vh_p1AY9TMB4aAg3kEALw_wcB

4 Netë  /  5  Ditë 

↪️ Duke filluar nga 499 EUR për person 🔥
✈️ Nisja cdo javë nga muaji Nëntor e tutje 

Nisjet në Nëntor  me datë :   08/11 - 15/11 - 22/11   
Nisjet në Dhjetor me datë :   05/12 - 12/12 - 22/12 
 
Të përfshira në çmim:
✅ Bileta avionit kthyse me fluturim direkt nga Tirana,
✅  Bagazhi i përfshirë : Qante dore/krahu deri 10kg max.
✅ Transporti airoport - hotel  - airoport,
✅ Akomodimi në hotel për 4 ne/5ditëtë me mëngjes,
✅ City tour Dubai + Abu Dhabi me guide lokale,
✅ Guide profesionale shoqeruese Shqiptare,
✅ Taksat e airoportit.

🔔Oferta speciale është e limituar, andaj nxitoni për rezervimec❗

Shënime:

❗   Të  Pa perfshira në  Çmime :

     ❗  Vaktet e papermendura ne program.
     ❗  Viza Hyrëse  - 90 Euro  për përson 
     ❗  Safari tour -   49 Euro  për përson 
     ❗  Dubai Frame
     ❗  Ngjitje Burj Khalifa + transferta - 55 Euro
     ❗  Darke me pamje nga shatervani (Dubai Faunten).  
     ❗   Bagazhet ekstra. 

------
    ✅  Çmimet janë për person dhe janë të vlefshme kur udhëtojnë të paktën dy persona

   ✅ Pagesa është e detyrueshme në Euro

   ✅  Ky udhëtim kërkon një pasaportë biometrike të vlefshme minimum prej 6 muajsh nga data e udhëtimit

   ✅   Për të hyrë në Republikën e United Arab Emirates duhet të keni një certifikatë për vaksinën minimum prej 14 ditë nga doza e dytë para hyrjes në vend, testi PCR (jo më i vjetër se 72 orë)
Të gjitha certifikatat e përmendura janë të vlefshme për personat më të vjetër se 6 vjet.

  ✅  Nuk lejohet hyrja në xhami për Femrat që nuk plotësojnë kushtet për një veshje të përshtatme si mëposhtë:
1. Krahët dhe Këmbët e mbuluar me copë jo-transparente.

2. Mbulimi i Flokëve me një shami jo-transparente.

   
  ✅  E Rëndësishme: 100% pagesë e detyrueshme për rezervimin, dhe nëse rezervimi anulohet, paguhen 100% penallti.

Rezervoni online

Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

Shiko të gjitha aktivitetet

Saba Group

Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.