Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

Greqi
Shperndaje në Google Facebook

AMMOA Luxury Hotel & Spa Resort 5* - Halkidiki

 Agios Ioannis Beach, P.O. Box 63088, Nikiti, Chalkidiki

I vendosur në Nikiti, 200 metra nga plazhi Agios Ioannis,
Ammoa Luxury Hotel & Spa Resort 5*  ofron akomodim  me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një palestër dhe një kopsht.  Me një sallë pritjeje të përbashkët, Hoteli ka gjithashtu një tarracë, si dhe një restorant.  

Santo Miramare Beach Resort -Santorini 4* - Perivolos

Ky vendpushim bregdetar ndodhet pikërisht në plazhin e famshëm kozmopolit të Perivolos në anën juglindore të Santorinit.

Ajo ka zonën më të madhe të pishinave nga të gjitha hotelet në Perivolos - Perissa dhe zonën e saj private në plazhin me rërë të zezë të Perivolos me shtretër dielli dhe çadra falas për klientët e hotelit.

Hoteli ndodhet pranë fshatit turistik Perissa me disa dyqane dhe taverna dhe plazh të gjatë me shkëmbin Mesa Vouna që del nga deti.

Orabel Suites Santorini (Adults Only) - Perivolos

Orabel Suites Santorini ndodhet në fshatin Perivolos, rreth 9 km nga qyteti i Fira.

Të gjitha suitat e stilit cikladik kanë një vaskë private Jakuzzi, ndërsa WiFi falas është në dispozicion në të gjitha zonat.
Plazhi Perivolos është vetëm 250 m larg. Të gjitha suitat ofrojnë pamje nga deti Egje ose pishina, dhe përfshijnë një dhomë të gjallë.

Mëngjesi shërbehet çdo ditë në suita, ndërsa të ftuarit mund të shijojnë një shumëllojshmëri kafeje, pijesh dhe ushqimesh në bar-rostiçeri në vend.
Kamari është 5 km larg, ndërsa aeroporti më i afërt është Aeroporti i Santorinit, brenda 7 km. Parking privat është në dispozicion në vend. 

Cavo Bianco Boutique Hotel & Spa 5* -Kamari

I vendosur në fshatin Kamari, Cavo Bianco Boutique Hotel & Spa në stilin cikladik përmban një pishinë, një tarracë dielli me shezllone dielli dhe një restorant tradicional.
Objektet përfshijnë gjithashtu një palestër, një qendër spa dhe një tavolinë para 24 orësh. Pa pagesë Wi-Fi është në dispozicion në të gjithë.Të gjitha dhomat dhe suitat janë të dekoruara me orendi moderne dhe mure të bardha.
Vendi arkeologjik i Therës së Lashtë ndodhet në një shëtitje të shkurtër nga Cavo Bianco Boutique Hotel & Spa.
Porti Ormos Athinios është 8 km larg, ndërsa Aeroporti Kombëtar i Santorinit është në një distancë prej 5 km. Qyteti i gjallë Fira është 10 km larg.
Parkim publik falas mund të gjendet afër.Kjo është pjesa e preferuar e mysafirëve tanë në Kamari, sipas vlerësimeve të pavarura.

Apollonion Asterias Resort and Spa 5* - Kefalonia, Greece

Apollonion Asterias Resort and Spa ndodhet në zonën e Xi, e njohur për plazhin e gjatë me rërë të artë, në anën piktoresk perëndimore të ishullit të Kefalonisë të quajtur Lixouri.
Restoranti i hotelit ofron ushqime greke dhe mesdhetare, ndërsa koktejet shërbehen në Pool Bar me pamje nga pishina.
Qendra Health & Spa e hotelit ofron momente relaksi nga një shumëllojshmëri trajtimesh. Qendra e fitnesit e hotelit përmban një sërë pajisjesh kardiovaskulare për një stërvitje të plotë.Ambjentet e banketeve dhe konferencave të organizuara mirë janë gjithashtu në dispozicion.
Parkimi është në dispozicion pa pagesë.
Për argëtimin e mysafirëve më të vegjël ofrohet shesh lojërash për fëmijë.
Apollonion Asterias Resort and Spa ofron dhoma të pajisura plotësisht dhe të dekoruara në një standard të lartë me TV satelitor, ajër të kondicionuar dhe banjo me pajisje.

 

Rezervoni online

Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

Shiko të gjitha aktivitetet

Saba Group

Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.