Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

Hotele në Mal Zi
Shperndaje në Google Facebook

Hotele ne Budva , Petrovac , Becic , Kotor

𝗛𝗢𝗧𝗘𝗟 𝗔𝗩𝗔𝗟𝗔 𝗥𝗘𝗦𝗢𝗥𝗧 & 𝗩𝗜𝗟𝗟𝗔 -Budva

Oferta vlen nga data 22.04.01. deri më 04.05.22.

 Çmimi për 2 persona për 2 netë qëndrimi është 255 euro
 Çmimi për 2 persona për 3 netë qëndrimi është 365 euro
****
*Qëndrim Falas për 2 fëmijë deri në 7 vjeç
*Fëmijët 7-12 vjeç paguajnë 20 euro për fëmijë në ditë

Paketa përfshin:
*Fjetje ne dhome dyshe per dy persona
* Mëngjesi në restorant Avala
*Suplementi i darkës 22 euro për person në ditë (fëmijët përdorin bordin e prindërve)
*Përmirësimi falas në një dhomë buzë detit ose në një dhomë superiore, në varësi të disponueshmërisë
*Përdorimi falas i parkimit të hotelit. Vend parkimi i kufizuar
* Përdorimi falas i saunës, pishinës së brendshme, fitnesit, xhakuzit dhe banjës turke
*20% zbritje në trajtimet SPA
* Wi-Fi falas
* Check-in e hershëm/check-out vonë sipas disponueshmërisë
*20% zbritje për një person të tretë që ndan dhomën

****
Kushtet e përgjithshme:
*Qëndrimi minimal 2 netë
*Paketa nuk përfshin taksa dhe sigurim të detyrueshëm që është 1.50 euro për person/ditë.
*Shërbimet e pashfrytëzuara nuk do të zbriten nga çmimi i paketës.
*Suplement i vetëm, shtesë në dispozicion sipas kërkesës
*Norma e paketës përfshin TVSH.

Paketa nuk përfshin taksa dhe sigurim të detyrueshëm që është 1.50 euro për person/ditë.
Shërbimet e pashfrytëzuara nuk do të zbriten nga çmimi i paketës.
Norma e paketës përfshin TVSH.  

 

Hotel Resort "Slovenska plaza" 4 * - Budva

KUSHTE PER REZERVIM : 
Minimumi i qëndrimit është 2 netë;
Ju jeni të detyruar të paguani paradhënien me konfirmimin e rezervimit 100% të vlerës totale,
;Zbatohet politika standarde e anulimit;
Të gjitha kushtet e tjera të shitjes (shtesa, zbritje, zbritje për fëmijë, etj.) që nuk janë të listuara në "Ofertën e Rezervimit të Hershëm 2023" zbatohen nga listat zyrtare të çmimeve individuale për vitin 2023;

Sipas rregullave të politikës së çmimeve, fëmijët deri në 12 vjeç janë subjekt i uljeve për fëmijët, ndërsa fëmijët nga 12 vjeç e lart llogariten si të rritur.

Ofertat dhe Çmimet

OFERTA PRANVERE 2023
Oferta vlen per rezervime  deri me 30.04.2023.

STANDARD
Akomodim Prill dhe Maj nga 49.00 EUR me Mengjes dhe Darke 
PREMIUM
Akomodim Prill dhe Maj nga 52.00 EUR meMengjes dhe Darke

Zbritje speciale për fëmijë të shoqëruar nga dy të rritur për qëndrim në dhomë dyshe nga data 25.04. - 31.05.2023:
Një fëmijë deri në 10 vjeç - pa pagesë (krevat i përbashkët),
fëmija i dytë nga 2 deri në 12 vjeç - 50% zbritje në krevat shtesë.
Një fëmijë nga 2 deri në 12 vjeç në krevat shtesë – 50% zbritje.

Qmimet per 1 person  

 
 

Hotel Bianca Resort & Spa  5*-  Kolashin 

PAKETA PËRFSHIN:

Mëngjesi & Darka
Përdorimi falas i pishinës, saunës, banjës turke dhe ambienteve të fitnesit
WI-FI pa pagesë, vend parkimi falas

Darka festive e Krishtlindjeve dhe argëtim live për natën e Krishtlindjeve

SHËNIM:
Paketa nuk përfshin taksën e detyrueshme të qëndrimit dhe sigurimin 1.50 EUR për të rritur për një natë
Paketa nuk përfshin sigurimin e detyrueshëm 0,50 EUR për fëmijë për natë (për fëmijët 0-11,99 vjeç)
Paketa nuk përfshin taksën e detyrueshme të qëndrimit dhe sigurimin 1,00 EUR për fëmijë për natë
(për fëmijët 12-17,99 vjeç)
Shërbimi i pashfrytëzuar nuk do të zbritet nga çmimi i paketës
Tarifat e paketave janë me TVSH

Blue Kotor Bay Hotel - Kotor - Only Adults +16

Oferta Vlen prej 01/06/2023 - 19/06/2023

Çmimet jan per 1 Nate /per dhome /

 • Standard Room – Sea view -   245€ BB  ( 2 persona )
 • Superior Room – Mountain view – 264€ BB  ( 2 persona )
 • Superior Room – Sea View – 280€ BB ( 2 persona )
 • Deluxe Room Spa – 389€ BB ( 2 persona )
 • Deluxe Swim up Room -  374€ BB  ( 2 persona )
 • Superior Triple Room  -  310€ BB  ( 2 persona )
 • Superior Panorama (Jakuzi Room )-  384€ BB  ( 2 persona )
 • Deluxe Suite (seaview Jakuzzi Room ) -  414€ BB  ( 2 persona )

Çmimet përfshijnë:

 • Akomodimi në një lloj dhome të zgjedhur,
 • Mëngjes  
 • Pije e mirëseardhjes pas mbërritjes dhe Pajisjet e mirëseardhjes VIP në dhomë, me ngrohje të brendshme pishinë,
 • Sauna panoramike me pamje nga gjiri,
 • Palestër, dhomë me avull,
 • Wi – Fi falas, TV smart, in Dhomë sistem zëri JBL,
 • Parkim falas përballë hotel.


Check-in i hershme dhe check-out i vonë     sipas disponueshmeris .        

Taxat e vendit 1.50€ per person

Ofertat dhe Çmimet

Oferta Vlen prej 20.06.2023 - Korrik-Gusht

Çmimet jan per 1 Nate /per dhome /

 • Standard Room – Sea view -   295€ BB  ( 2 persona )
 • Superior Room – Mountain view – 330€ BB  ( 2 persona )
 • Superior Room – Sea View – 355€ BB ( 2 persona )
 • Deluxe Room Spa – 518€ BB ( 2 persona )
 • Deluxe Swim up Room -  494€ BB  ( 2 persona )
 • Superior Triple Room  -  380€ BB  ( 2 persona )
 • Superior Panorama (Jakuzi Room )-  514€ BB  ( 2 persona )
 • Deluxe Suite (seaview Jakuzzi Room ) - 544€ BB  ( 2 persona )


Çmimet përfshijnë:

 • Akomodimi në një lloj dhome të zgjedhur,
 • Mëngjes  
 • Pije e mirëseardhjes pas mbërritjes dhe Pajisjet e mirëseardhjes VIP në dhomë, me ngrohje të brendshme pishinë,
 • Sauna panoramike me pamje nga gjiri,
 • Palestër, dhomë me avull,
 • Wi – Fi falas, TV smart, in Dhomë sistem zëri JBL,
 • Parkim falas përballë hotel.


Check-in i hershme dhe check-out i vonë     sipas disponueshmeris .        

Taxat e vendit 1.50€ per person

 

Iberostar Bellevue - All Inclusive

Ofertat dhe Çmimet

 Çmimi duke filluar nga 55 € per person  Prill  2023 
Ofertë All Inklusive 
CHEK IN: nga ora 15:00h
CHEK OUT: deri në orën 11:00h

*Shërbimi All Inclusive ofrohet në periudhën ndërmjet check-in (15:00h) dhe check out (11:00h). Për vaktet dhe shërbimet e tjera në hotel jashtë orarit të lartpërmendur, ju lutemi kontaktoni recepsionin
(me pagesë shtesë).Oferta për ushqim dhe pije*/**Ushqimet e ofruara në restorante në formë bufejeMëngjesi 7:00-10:00, dreka 12:30-14:30 dhe darka 18:30-21:30 Pijet e ofruara në baret e AI / Jo-alkoolike (pije të buta, kafe, çaj) dhe alkoolike (varietetet vendase të verës dhe birrës);alkooli shërbehet deri në 23h.Piceri .


Kasaforta në dhoma është pa pagesë;
Parking (në përputhje me disponueshmërinë);
Krevat për fëmijë në dhomë, sipas kërkesës;

*Ju lutemi vini re se aktivitetet e listuara mund të ndryshojnë në varësi të periudhës së sezonit dhe për shkak të kushteve të motit.

Splendid Conference & Spa Resort - Budva

E vlefshme nga 06 Prill  2022 deri më 18 Prill 2023.


AMMI HOTEL  -     PETROVAC

Oferta dhe çmimet

Çmimi per  2 persona në dhomë standarde
  2 Ditë  1 Natë   100,00 €

 Oferta e vlefshme nga data 20.03. –Deri me date  20.04.2023

Paketa përfshin:
• Mëngjesi dhe darka
• Parkim falas – garazh
• Përdorimi pa pagesë i saunës aromatike, pishinës së brendshme, palestrës dhe banjës turke.
• Wi-Fi falas
• Qëndrim falas për 2 fëmijë deri në 12 vjeç / me prindërit në dhomë
• Fëmijët nga 04 – 12 vjeç paguajnë shtesë për darkë 7.00 € për natë
• Check-in e hershëm – dalje vonë deri në orën 16:00 / sipas disponueshmërisë

Paketa familjare nuk përfshin:
Taksa e qytetit dhe sigurimet 1,50 €
për person në ditë për të rriturit
Taksa e qytetit dhe sigurimet 1,00 €
për person në ditë nga 12 deri në 18 vjet
Taksa e qytetit dhe sigurimet 0,50 €
për person në ditë nga 0 deri në 12 vjet

Kushtet e përgjithshme:
• Kushtet e përgjithshme:
• Çmimi i paketës përfshin TVSH
• Numër i kufizuar dhomash për çmimin e paketës
• Shtesë për një natë shtesë / sipas kërkesës

MEDITERNA HOTEL - BECIC

Oferta dhe çmimet

prej 99€ nata për dy përsona / PRILL 2023

Oferta përfshinë :
Fjetja në dhomë standarde me ballkon për dy persona
• Mëngjesi dhe darka në bazë bufeje
• Internet Wi-Fi
• Përdorimi i Wellness&Spa i cili përfshin :
✓ Pishinë të brendshme me 2 vorbulla
✓ Përdorimi i saunave (finlandishtja klasike, ruse, infra e kuqe, dhoma me avull)
✓ Përdorimi i mini palestër
✓ Çmime speciale për trajtimet e shëndetit
• Hyrja/dalja e hershme/von në varësi të disponueshmërisë

• Deri në 2 fëmijë (deri në 12 vjeç) pa pagesë me dy të rritur në dhomë (një fëmijë ndan
shtrat me prindërit).

❗ Qëndrimi minimal - 2 netë ❗

❗ Taksa e qytetit dhe sigurimet nuk janë të përfshira dhe janë 1,50 euro për person dhe ditë,për fëmijët deri në 12 vjeç 0,50 euro

Oferta nuk përfshinë Trasnport ❗

Oferta vlen për muajin Nëntor !
 

 SKY PRIME HOTEL -  BUDVA 

Ofertat dhe Çmimet

Hoteli esht i mbyllur deri ne Mars /2023

• Mëngjesi në Hotel 
• Wi-Fi falas në të gjitha dhomat e hotelit
• Check-in e hershëm – dalje e vonë deri në orën 16:00 sipas disponueshmërisë
• Akses ne Pishine 
• Parkim falas – garazh

Paketa familjare nuk përfshin:
Taksa turistike dhe sigurimi 1,50 € për të rritur në ditë
Taksa turistike dhe sigurim 1,00 € për fëmijët 12-18 vjeç në ditë
Taksa turistike dhe sigurim 0,50 € për fëmijë deri në 12 vjeç në ditë


Kasaforta në dhoma është pa pagesë;
Parking (në përputhje me disponueshmërinë);
Krevat për fëmijë në dhomë, sipas kërkesës;

  

Palmon Bay Hotel & Spa - Igalo, mal zi

Ofertat dhe Çmimet

Oferta  vlen 01/05/2023  deri - 31/05/2023

Dhoma Standarde pamje mali  - 60€ nata per person 
Dhoma Standarde pamje anësore Deti/parkut  - 65€ nata per person
Dhoma Deluxe  pamje Parku   - 75€ nata per person
Dhoma Deluxe  pamje anësore  Deti/  - 75€ nata per person
Dhoma Superiore pamje  Deti / - 95€ nata per person

Oferta vlen 01/06/2023 deri - 09/07/2023

 Dhoma Standarde pamje mali  - 80€ nata per person 
Dhoma Standarde pamje anësore Deti/parkut  - 85€ nata per person
Dhoma Deluxe  pamje Parku   - 90€ nata per person
Dhoma Deluxe  pamje anësore  Deti/ - 95€ nata per person
Dhoma Superiore pamje  Deti / - 125€ nata per person

 Qmimet jan te ndryshueshme varesisht nga politikat e hotellit!! 

QMIMET PERFSHINE : 
Akomodimi ne hotel sipas  kategorive te dhomave 
Mengjesi i perfshire 
 
Pages shtese : 
DARKA :  15€ per person/dite 

Politika per femijet : 
  0- 2 VJET  Falas /baby cot /sipas disponueshmeris 
 2- 11,99 vjet   -50% zbritje te qmimi  duke perdor nje shtrat  extra 
Personi i tret qe perdor shtrat extra / -10% te qmimit 


SPLENDIDO HOTEL ****  Kotorr

Room Typology

Preferential price BB

Standard Room ( 2+1 ) 

70 Euro/nata

Superior Dobule room (2+1 ) 7 

90 Euro/Nata   

Standard (Mountain View) 

 95  Euro/nata   

Executive suite

100  Euro/nata  

Oferta e vlefshme deri me 30.04.2023 

Oferta përfshinë :

•  Mëngjesi  në bazë bufeje
•  Internet Wi-Fi
•  Pishinë e jashtme 
•  Plazhi 
•  Hyrja/dalja e hershme/von në varësi të disponueshmërisë
• Parking 

Fëmijët e moshës 5 - 15 vjeç paguajnë një shtesë prej 50% të çmimit individual. Fëmijët

 
 

Rezervoni online

Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

Shiko të gjitha aktivitetet

Saba Group

Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.