Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

Egjipt
Shperndaje në Google Facebook

Titanic Beach - Families and Couples only -Hurghada

Duke ofruar një qendër spa dhe sauna, Titanic Beach - vetëm për familjet dhe çiftet ndodhet në Hurghada.
Resorti përmban një pishinë të hapur dhe një zonë plazhi privat. Mysafirët mund të shijojnë një pije në bar.Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe kanë një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore.
Disa dhoma kanë pamje nga deti ose pishina. Të gjitha dhomat kanë një banjo private të pajisur me dush.Në pronë do të gjeni një parukeri.
Ju mund të luani tenis në vendpushimin, dhe zona është e njohur për snorkeling. Marina e Re është 16 km nga Titanic Beach - vetëm për familjet dhe çiftet, ndërsa ishulli Giftun është 18 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Hurghadës, 12 km nga prona. Ofrohet parkim falas.

Pickalbatros Hotels & Resorts - Hurghada

Rezervoni online

Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

Shiko të gjitha aktivitetet

Saba Group

Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.