Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

TOUR STAMBOLL - me autobus
Shperndaje në Google Facebook

Vikend 𝐧'𝐒𝐭𝐚𝐦𝐛𝐨𝐥𝐥!    Me Autobus

➡  3 Ditë / 2Netë - 119€ për përson

Shëtitje me autobus në #Stamboll

➡ 3 ditë/2 netë - 119€ për përson
➖ Nga Janari Nisje Çdo te Enjte ➖ Kthimi Çdo të Diele
🚌Nisja e radhës bëhet me datë 0.01.2024 :⤵️
🕕Prishtinë nisja në ora 18:00h
🕓Prizeren nisja në ora 16:30h
🕔Suharekë nisja në ora 17:00h
🕓Ferizaj nisja në ora 18:30h
🕓Pejë nisja në ora 16:00h
🕓Gjakove nisja në ora 16:00h     

AGJENDA E  VIZITAVE :

➡Dita e parë :
🏢Akomodimi në Hotel Nova Plaza Prime 5*  dhe pushim deri në ora 14:30
(Adresa Hotel :  Nova Plaza Prime Hotel - Mahmutbey Mah. Tasocagi Yolu Cad., Bagcilar, 3421 ) 
➡Vizitat :
📍 Qendra tregtare 212
📍  Taksim
📍 Gallata Tower

➡Dita e dytë:
🍽 Mëngjesi në hotel:
➡ Vizitat:
📍 Kapali Carsi
📍 Sultan Ahmet
📍 Aya Sofia
📍 Shëtitje në Bosfor, me anije
📍 Qendra tregtare Venezia Mega Outlet

➡Dita e tretë:
🍽 Mëngjesi në hotel pastaj lirimi I Hotelit ne ora 09:00
➡ Vizitat
📍 Pier Loti
📍  Camilca Xhamine
📍Qendra tregtare Forum Istanbul
➡Nisja per në Kosove rreth orës 13:00.

❗️ Në çmim përfshihet :
➡  Transporti Prishtinë Stamboll Prishtinë me Autobus
🏢 Akomodimi në Hotel me mëngjes
🚌 Vizitat e lartëcekura
➡  Pishinë e brendshme,SPA dhe banjo Turke

❗️ Pagesa shtesë ;
🛳 Lundrimin me anije 15 Eur personi
⛰ Ngjitja me teleferik ne Pier Loti dhe Xhamia Camlica 10 Eur personi.
‼️   Sigurimi  shëndetësor i (preferuar)

Rezervoni Online ⤵️

Rezervoni online

Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

Shiko të gjitha aktivitetet

Saba Group

Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.