Hyrja për agjent
Klikoni për tu kyçur në sistem

Hotele në Durrës
Shperndaje në Google Facebook

Hotele ne Durres

𝐏𝐈𝐍𝐄𝐀 𝐇𝐎𝐓𝐄𝐋 ​ Resort  & Spa- Golem

Oferta dhe cmimet

Diamma Resort Conference & Spa 5*   - Rruga Xixa, Kryemedhenje, Golem, Durres  Albania,

 

oferta dhe cmimet

PREMIUM BEACH HOTEL

                        VITI I RI NË  PREMIUM BEACH HOTEL

 • Akomodimi me 31 Dhjetor – 1 natë / 175.00 Euro për person të rritur
 • Akomodimi me 31 Dhjetor – 2 netë / 235.00 Euro për person të rritur 
 • Akomodimi me 31 Dhjetor – 3 netë / 299.00 Euro për Person të rritur

 

Cmimi përfshinë:

 • Akomodimi në hotel,
 • Shërbimi në hotel me mëngjes dhe darkë,
 • Shrytëzimi I fasiliteteve të hotelit,
 • Muzikë Live me 31 Dhjetor dhe 01 Janar,
 • Dolli me shampanjë & shfaqeje me fishekzjarre,
 • Shp\orte, dhurata dhe shumë supriza tjera.
 •  Akomodimi behet  në dhomë dyshe ose treshe 


SHËNIM:

 • Oferta nuk përfshin taksën e qytetit e cila është 1.50 Euro për person të Rritur / për NATË.

SUNRISE PREMIUM HOTEL

LUXURY PREMIUM FINESE

Bonita Classic Hotel& SPA  - Golem

Ofertat dhe Çmimet

01 - 30 DHJETORE / 2023 

Paketa Bed and Breakfast 35EUR/nata per person.

Ne kete pakete perfshihen:
- Akomodimi ne dhome
- Mengjesi
- Aksesi ne palestren dhe SPA-ne tone (sauna, jaccuzzi, hamam, dush emocional etj)
- Akses ne pishinen e brendshme
- Parking
- Wi-Fi

 Paketa Half Board 40EUR/nata per person.

Ne kete pakete perfshihen:
- Akomodimi ne dhome

- Mengjesi dhe Darka Buffe
- Aksesi ne palestren dhe SPA-ne tone (sauna, jaccuzzi, hamam, dush emocional, etj)
- Akses ne pishinen e brendshme
- Parking
- Wi-Fi

Paketa Full Board 50EUR/nata per person.
Ne kete pakete perfshihen:

- Akomodimi ne dhome
- Mengjesi, Dreka dhe Darka Buffe
- Aksesi ne palestren dhe SPA-ne tone (sauna, jaccuzzi, hamam, dush emocional, etj)
- Akses ne pishinen e brendshme
- Parking
- Wi-Fi

Femija i pare  nga 0-5.99 vjec falas, femija i dyte nen kete moshe paguan 30 %te cmimit.
Femijet 6-11.99 perfitojne 50% zbritje.

Femija i pare  nga 0-5.99 vjec falas,
femija i dyte nen kete moshe paguan 30 %te cmimit.

Femijet 6-11.99 perfitojne 50% zbritje.

Çmimi i dhomes ofrohet per minimumi dy persona.

AMELIA MARE - Mali Robit, Durres

Hotel Atrium Deluxe Resort - Durrës

Ofertat dhe Çmimet

  • 01 - 31 DHJETOR 2023
   Cmimi për person me mëngjes .....................29€ 

  • 01 - 30 DHJETOR 2023

       Cmimi për person me mëngjes dhe Darkë  ................29€

  Oferta perfshine :

  • Akomodimi ne hotel
  • Mengjesin 
  • Darka
  • Wifi
  • Parking

   • Politikat e femijeve:
   •  Femija 0-4 vjeqar ne shtrat me priderit frree,
   •  mbi moshen 4 vjeqare konsiderohet i rritur dhe pagesa eshte e plote.

  Max Royal G Hotel & Spa - Golem , Durres

  Ofertat dhe Çmimet

    01 - // DHJETOR  / 2023 

  • Fjetja me mëngjes për person..................30 €
    Kjo pakete perfshin:
   • Mengjesin   
   • Akses ne ambjentet e Spa Center (10:00-21:00) 
   -pishina dimerore
    -sauna -jacuzzi -dhoma e relaksit
    • Free Wi-fi • Free Parking• Peshqiret e SPA• Sigurim 24h

   -----------------------
  • 1 nate 55 euro/nata/person / HB
  • 2 nete 50 euro/nata/person / HB
  • 3 nete 45 euro/nata/person / HB

   Kjo pakete perfshin: HB / 
  • Mengjesin • Darken 
  • Akses ne ambjentet e Spa Center (10:00-21:00) 
  -pishina dimerore
   -sauna -jacuzzi -dhoma e relaksit
  • Free Wi-fi • Free Parking• Peshqiret e SPA• Sigurim 24h

  • Krishtlindjet  ne Max Royal G  /  chek in  24 Dhjetor: 

                 ...................89€ / Nata/ per person 

  Kjo pakete perfshin:  Paketa Half Board: 

  • •Mengjesin•Darka GALA  •Pije pa limit
  • •Akses ne ambjentet e Spa Center (10:00-21:00) -pishina dimerore -sauna -jacuzzi -dhoma e relaksit
  • •Free Wi-fi •Free Parking•Peshqiret e SPA•Sigurim 24h

  • Nata GALA 31 Dhjetor :/ VITI I RI 

   Oferta tek ne duke përfshirë:139 euro/personi /nate 

  • •Coctail mireseardhje
    
   •Mëngjes •Darka GALA
   •Pije te perfshira: -Vere te bardhe/vere te kuqe -Birre -Coca-Cola -Fanta -Lengje Frutash -Raki -Uje
   •Muzike live+DJ (me kengetar te mirenjohur te muzikes shqiptare)
   • Photobooth •Aktor Humori •Spektakel me fishekzjarre ne oren 00;00 
   •Wheel of fortune me dhurata •Vizita e babagjyshit per te sjell gezim dhe dhurata per te vegjelit  ne Max Royal G 
   •Dekorim me motivet e festave ne Max Royal G
   •Akses ne ambjentet e Spa Center (10:00-21:00)   -pishinen dimerore   -sauna   -jacuzzi  •Peshqiret e SPA
   •Free Wi-fi •Free Parking•Sigurim 24h

  Hotel Bonita Luxury - Golem

  Hotel Flower Garden , Rruga e Detit, Golem, Albania

  Ofertat dhe Çmimet/ Dhjetor 2023

    PAKETA ME MËNGJES  ( 1 natë - 47 euro/personi )  
  E vlefshme per dhomat double. 

     Të përfshira në çmim:

  • Akomodim në dhomë double 
  • 1 seancë masazhi dhuratë për dhomë/nate
  • Akomodim në dhome / Mëngjesi Bufe 
  • Muzike Live / Kids Zone /Animacion për fëmijë
  • Pishinë e brendshme, sauna, dhomë avulli


   PAKETA ME DARKË  ( 1 natë - 65 euro/personi )
  Të përfshira në çmim:

  • Akomodim në dhome Double
  • 1 seancë masazhi dhuratë për dhomë/nate
  • Mëngjesi Bufe / Darka menu e personalizuar
  • Muzike Live / Kids Zone /Animacion për fëmijë
  • Pishinë e brendshme, sauna, dhomë avulli


     OFERTA E KRISHTLINDJES 
  Kjo pakete kushton 99 euro/personi.
  Perfshin:

  • 1 Nate Akomodim ne dhome
  • Mengjesi Bufe / Darka festive e Krishtlindjes
  • Pije pa limit gjate darkes (vere, birre vendase, pije freskuese, uje)
  • Muzike live ne ambjentet e restorantit
  • Spa Zone ( pishine e brendshme, sauna,jaccuzi)
  • Animacion per Femije /  Shorte me dhurata


  Oferta 1 JANAR  ( 99 euro/personi ) 
  Paketa Përfshin:
  - 1 natë akomodim
  - Darka me menu te personalizuar
  - Pije pa limit gjate darkes (birre vendase/vere shtepie/pije freskuese)
  - Mëngjesi
  - Muzike Live me te ftuar speciale Merita Halili

  Oferta 2 JANAR  ( 99 euro/personi ) 
  Paketa Përfshin:
  - 1 natë akomodim
  - Darka me menu te personalizuar
  - Pije pa limit gjate darkes (birre vendase/vere shtepie/pije freskuese)
  - Mëngjesi
  - Muzike Live me te ftuar speciale Merita Halili


   Politika per Fëmijët:

  • 0-4.5 vjec falas 
  •  4.5-11.5 vjec -50%

  Flower Hotel, Rruga e Detit, Golem, Albania

  Ofertat dhe Çmimet   Dhjetor/ 2023

    PAKETA ME MËNGJES  ( 1 natë - 39 euro/personi )  
  E vlefshme per dhomat double. 

     Të përfshira në çmim:

  • Akomodim në dhomë double 
  • 1 seancë masazhi dhuratë për dhomë/nate
  • Akomodim në dhome / Mëngjesi Bufe 
  • Muzike Live / Kids Zone /Animacion për fëmijë
  • Pishinë e brendshme, sauna, dhomë avulli


   PAKETA ARKË  ( 1 natë - 57 euro/personi )ME D
  Të përfshira në çmim:

  • Akomodim në dhome Double
  • 1 seancë masazhi dhuratë për dhomë/nate
  • Mëngjesi Bufe / Darka menu e personalizuar
  • Muzike Live / Kids Zone /Animacion për fëmijë
  • Pishinë e brendshme, sauna, dhomë avulli


  Oferta per datat 1 + 2 janar në Flower Resort 
                      149 euro/personi

  Paketa 2 netë akomodim me darkat e përfshira:

  • Akomodim në datën 1 dhe 2 Janar
  •  Darkat me menu te personalizuar
  • Pije pa limit gjate darkave (birre vendase/vere shtepie/pije freskuese)
  • Mëngjeset
  • Muzike live

   

  Hotel VM Resort- Golem

   Ofertat dhe Çmimet

  Hotel Epidam - Golem

  Ofertat dhe Çmimet

                          Dhjetor / 2023

  • Cmimi për dhome dyshe me mengjes...................................... 55 
  • Cmimi per person me mengjes dhe darke.............................. 70 

   

  • Oferta per single use eshte 80% e vleres se dhomave double
  • Femija i dytë 0 - 5.99 -50% zbritje,
  • Femija i dytë 6 -11.99 -30%zbritje 

  Orari i vakteve: 
  • Mëngjesi 07:30 - 10:00
  • Dreka 12:30 - 14:30
  • Darka 19:00 - 21:00

   

  Amber Hotel - Spille

  Sol Tropikal Hotel - Durres , Plazh Lagjia 13, rruga Prometeu, Plepa, Durrës, Albania

  HENRY Resort & Spa  5*  - Durres - Rruga Skenderbej, Golem

   

  Rezervoni online

  Shikoni disa foto të përzgjedhura nga momente të ndryshme gjatë udhëtimeve tona me grupe dhe aktivitete tjera

  Shiko të gjitha aktivitetet

  Saba Group

  Rreth 25 vite më parë filluam të ofrojmë shërbime të udhëtimit. Që atëherë vazhdimisht kemi përmirësuar shërbimet tona dhe jemi zgjeruar në fusha si në turizëm, arazhmane turistike dhe shumë shërbime tjera profesionale në fushën e transportit dhe akomodimit.